info@ilesedu.com
+90 (212) 442 42 64
ILES International > Hizmetlerimiz > Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı

londonnn

United Kingdom yani Birleşik Krallık; İskoçya,Kuzey İrlanda, Galler ve İngiltere’nin bir araya gelmesiyle meydana gelmiş bir adalar topluluğu ülkesidir. 13.yüzyıllarda iç barışı sağlaması, düşünce özgürlüğüne sahip olması, bilimsel ve sanatsal yeniliklerin öncelikle burada olması sayesinde dünyada sanayi devriminin ilk olarak ortaya çıktığı ülkedir.

 

Güneşin Batmadığı Ekonomik Dev

20.yüzyılın ilk dönemlerine kadar dünyanın dört bir yanında elde ettiği sömürge yönetimleri ile birlikte dünyanın gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğuna dönüşmüştür. Yönetimi altında bulunan bütün yerlerle birleşik krallık arasında canlı bir ticari sistem kurmuştur. Sanayi devriminin de etkisiyle, dünya ticaretine yön vermiş, dünya sermaye akışının ve dünya bilgi üretiminin merkezi olmuştur. Günümüzde eski görkemli dönemlerine göre küçük bir ada ülkesine dönüşmüş olsa da dünyanın finans ve ekonomi merkezlerden birisi olmayı sürdürmektedir. İngiltere, dünyadaki var olan konumunu sürdürebilmek için ülkeye yatırımcı akışını sağlamak istemekte, bu amaçla ticari ve ekonomik yatırımların hızını yavaşlatacak ağır işleyen bürokratik kurallardan uzak durmaktır.

Risk mi dediniz?

Dünyanın pek çok ülkesinde yaşanan, sosyal hayatı felç eden finansal ve ekonomik krizler yatırımcılara büyük bedeller ödetir. Çoğu zaman; para hareketlerinin değişkenliği, siyasi riskler ve belirsizlikler ekonominin kabusu olur. Ülke geleceğinin ve insanların ileriye dönük beklentilerinin belirsizliği, büyük beklenti ve umutlarla yapmış olduğunuz yatırımların verimsiz kalmasına sebep olur. İngiltere’ye yatırım yapan yatırımcılar pek çok ülkede olduğu gibi finansal ve siyasi krizler yaşamaz. Ülkenin oturmuş ekonomik düzeni, halkın geleceğe olan güveni, ülke parasının dünya üzerindeki itibarı, yatırımcılarına en az riskle yatırım yapma imkanı sağlar.

Ticari Network Ağında İş Yapın

İngiltere yatırımcılar için çok büyük imkanlar sunmaktadır. Öncelikle dünyanın en büyük ekonomik merkezleri ile kurduğu ticari bağlar ithalat-ihracat işlemlerini alabildiğine kolaylaştırmıştır. Yatırımcıların kendi ülkelerinde yapmak zorunda oldukları en temel ticari adımlarda bile boğuldukları bürokrasi İngiltere’de karşılarına çıkmaz. Bu durum İngiltere’yi ticari ve finansal bir meydan haline getirmiştir. Dünyanın en önemli ülkeleriyle oluşturulan ticari bağlar yatırımcılarına alternatif imkanlar sunar.

Sağlam Kale Sterlin

İngiltere para birimi Paund, dünyanın en sağlam para birimlerinden biridir. Diğer para birimlerine oranla değişkenliği oldukça az, siyasi risk ve belirsizliklere karşı oldukça sağlamdır. Yatırımcılar işleriyle ilgili ileriye dönük programlama yaparken uzun soluklu planlama yapabilirler. İleriye dönük belirsizliklerin ve risklerin azlığı, diğer para birimlerine oranla değişkenliğinin azlığı yatırımcıları için Paund’u güvenli bir liman haline getirecektir.

Bizi Arayın

× WHATSAPP