info@ilesedu.com
+90 (212) 442 42 64
ILES International > Hizmetlerimiz > Yurt Dışı Eğitim

Yurt Dışı Eğitim

Yurtdışı eğitim süreciniz, ofislerimize ilk adımınızla başlar. Öncelikli olarak uzmanlarımız sizlerle detaylı bir ön görüşme yapar. Böylelikle kişisel gereksinimleriniz ve öncelikleriniz belirlenir. Vize almak için herhangi bir sorununuzun olup olmadığı, varsa nasıl çözülebileceği analiz edilir. Öğrencimizin bütçesine, gereksinimlerine, okuldan beklentilerine, istediği ülke, şehir ve okul dikkate alınarak doğru şehir ve uygun eğitim programı tavsiye edilir. En uygun plan için gerekli yönlendirme yapılarak karar verme aşaması tamamlanır.

egitim

Öğrencimizin gideceği ülkedeki uyum süreci için gerekli tüm bilgiler iklim, kültür, beslenme alışkanlıkları, yaşam standartları, ulaşım koşulları başta olmak üzere daha önce orada bulunmuş uzmanlarımız tarafından öğrencimiz ve ailesine aktarılır. İhtiyaç doğrultusunda havaalanı karşılama hizmeti organize edilir ya da öğrencimize konaklayacağı yere nasıl varacağı anlatılır. Öğrencimiz ofisimize ilk adımından itibaren ILES ailesinin bir ferdi olarak aramıza katılır ve eğitim süresi boyunca, ihtiyaç duyduğu her anda biz ILES ailesinden destek alır. Yani standart danışmanlık süreçlerinden farklı olarak; öğrencimiz yalnızca yurt dışı eğitime gidinceye kadar değil, mutlu bir şekilde dönünceye kadar bizim danışanımızdır.

Vize süreci ve eğitim programları konusunda daha fazla bilgi almak için ILES ‘le iletişime geçip hayallerinize giden yolun kapılarını açabilirsiniz. Bu eşsiz hizmet anlayışıyla yurt dışı eğitimde yol arkadaşınız olmamız için şimdi bize ulaşın.

Bizi Arayın

× WHATSAPP